GTA Vice City indir

GTA Vice City özellikle Türk oyuncular tarafından sevilerek oynan ve neredeyse bağımlılık yapıyor diyebileceğimiz bir oyun.

Yıllarca oynanan ve hala oynamaktan zevk alanlar için çok güzel bir oyun.

Gta Vice City oyununda verilen görevleri yaparak para toplayarak topladığınız paralar ile daha kaliteli silahlar alarak oynayabilirsiniz. Aynı zamanda şifre girerek değişik taramalı silahlar da elde edebilirsiniz.

Oyunda en zevkli olan görevler, taksicilik, pizza dağıtımı yapmak, itfaiye görevlisi, ambulans, polisliktir. Aslında Gta Vice city kötü davranışlara özendirmekten dolayı bir çok kez eleştirilmiştir. Bu yüzden çocuklar için sakıncalı içerikler oluşturduğunu da burada belirtmekte fayda olacaktır. Okumaya devam et

Gta 5 indir

Bilgisayarda oynanabilen birçok oyun bulunmaktadır. Eski zamanlardan beri bilgisayarlarımızdan ayrılmayan, belirli zamanlarda sürekli yeni versiyonları çıkan GTA 5 oyunu bir tıkla karşınızdadır. Hemen sahip olacağınız oyunu kurarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Uzun görevlerle sürükleyici bu muhteşem oyunu oynamanız, vakti hız bir biçimde geçirmektedir. Eğlencenin son noktasına varacak biçimde ister arkadaşlarınızla, ister ailenizle ister tek başınıza oynayabilirsiniz. GTA oyunlarının farklı versiyonları, farklı bölümleri sizlere sunulmaktadır. Ücretsiz biçimde internet üzerinden sahip olabileceğiniz oyunu hızlıca indirerek anında oynayabilirsiniz. Boş vakitlerinizi değerlendirmek, farklı aktivitelerde bulunmak için GTA 5 oynamanız son derece normal bir durumdur.

GTA indirmek için bir tık yeterli olacağı gibi hemen kurulması da bir o kadar kolaydır. Bilgisayarınızda gerekli programlar mevcut ise oyuna hemen başlayabilirsiniz.

GTA 5 sürümü henüz yayınlanmadı yayınlandığında bu başlık altından sizlerle paylaşılacaktır.

GTA Türk indir

GTA severler için geliştirilen Türkçe yamayı kuararak GTA San Andreas oyununu tamamen Türkçe oynayabilirsiniz.

[VİDEO]

Gta Türk bir Gta San Andreas yamasıdır, bu yama ile oyundaki arabaları, oyuncu tiplerini, karakolları, tabellaları ve daha bir çok görseli Türkçeleştirebilirsiniz.

Oyunda 4 büyük takımın formasını giyen karakterlerle oynayabilirsiniz, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzon forması giyen karakterimiz ile şahin, doğan gibi Türk arabalarında bir gezintiye çıkabilirsiniz. Okumaya devam et

GTA 4 indir

GTA 4 Rock Star firması tarafından yayınlanan ve bir çok oyun severin oynadığı satışlarının rekor kırdığı en iyi aksiyon oyunlarından biridir

Bir oyuna göre oldukça gelişmiş grafikleri gelişmiş oyun motoru sayesinde oyunda araba kullanabiliyor silah ile ateş edebiliyor ve bir çok şeyi yapabiliyorsunuz bunun haricinde polis görevi, ambulans görevi gibi görevleri de edenebiliyorsunuz. Okumaya devam et